Abiye kemer modelleri

Abiye kemer modelleri
9 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.598 kez okundu.
Reklam

Kadınlarımızın davetlerde, yemeklerde, yılbaşı geceleri ve iş yemeklerinde, özel toplantılarda giydikleri kıyafetleri arasında abiye modası devreye girmektedir. Abiye kıyafetler, bir kadın için oldukça zarif bir görünüm kazanabilmesinde etkilidir. Abiye kıyafetlerde aksesuar kullanma ihtiyacı duyan kadınlar için kemer çok muazzam bir tercih olabilmektedir. Kıyafetinize uygun olarak kullanacağınızabiye kemer modelleri de sizlerin şıklığınıza şıklık katabilecek özelliklerde tasarlanarak, her yıl yeni sezon ürünler ile birlikte sizlerin seçimine sunulmaktadır.

Bir abiye kıyafet nasıl olmalıdır? Elbette ki vücut ölçüleri ve yapınıza uyum göstermeli, renk sizinle bir ahenk oluşturmalıdır. Günümüz trend abiye modelleri arasında balık kesim ve prenses kesim abiye modelleri yer almaktadır. Farklı çeşit ve desenlerdeki abiyelerde de farklı kemer modelleri kullanılarak, biraz daha ön plana çıkmanız sağlanabilir.

Kemer Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bu konu, her bayanın tarzına ve zevkine göre değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü bazı kadınlar şıklığı sadelik olarak tanımlamakta, bazı kadınlar ise ihtişamlı olmak olarak tanımlayarak göz doldurucu olmayı tercih etmektedir.İşte bu durumda da elbette ki abiye kemer modelleri arasında yer alan modellerin seçimlerinde değişiklik gösterebilmektedir. Sizlerde kendi tarzınıza uygun modellere şöyle bir göz atabilirsiniz.

  • İnce taşlara sahip olan zarif kemerler
  • Kalın ve yoğun taş süslemeli kemer çeşitleri
  • Fiyonklu kemerler
  • Zincir detaylı sade kemerler
  • Burgu desenli kemer modelleri
  • Metalik ve gümüş renkli düz kemer modelleri
  • İnci detaylı şık kemerler

 

Etiketler:

Abiye kemer modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. cilt bakımı diyor ki:

    Eşim geçen günler hediye almış aynı resimdekine benziyordu

Sayfa başına git