Aldatılmayı affeder misiniz?

Aldatılmayı affeder misiniz?
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.268 kez okundu.
Reklam

Kadınız, tanrının detaylarda dokunuşunu esirgemediği canlılarız, karnımızda bir mucize taşıyabilecek donanıma sahibiz, erkekleri çoğu zaman küçük birer çocuk gibi görüyoruz ama onlar hata yaptığında çok acımasızız.

İlişkilerimizde bazen fazla anaç bazen fazla korumacı olabiliyoruz, özellikle kıskandığımızda yanımıza bile yaklaşmayın.
Erkeklerin sadakat eşiği bizlerden düşük onlar bu konuda hormonlara daha çabuk yenilebiliyorlar. Az sonra aslında çoktandır merak ettiğim, daha önceleri bana sorulsa “ASLA” cevabını vereceğim bir soruyu size sormak istiyorum bugün.

“Tek gecelik bir kaçamak yapan eşinizi ya da sevgilinizi affeder misiniz?”

Biz kadınlar aslında olayın cinsel boyutundan çok olayın bizden gizli iş çevrilmesi kısmına takılıyoruz bence. Bu konudaki şahsi fikrim “Affedilebilir” çünkü zamanın bana kattığı olgunluk bazen isteyerek yada istemeyerek yanlışlar yaptığımızı gösterdi fakat mesele böyle hassas olduğunda durum biraz karışık.
Erkeğin bu tarz bir durumda yani yakalandığında takındığı tavır çok önemli, eğer gerçekten o anlık bir şey ise onu bu duruma neyin ittiğini içten bir şekilde anlatması biz kadınların o büyümeyen çocuğa tekrar sahip çıkma hissini doğurabilir tabi 1 kez affedildim diye huy haline getirilmezse.

Şimdi gelelim bu soruya “Hayır” cevabı verenlere ilişki bu onulmaz yarayla artık asla toparlanamaz diye düşünenler haksız değil fakat birinin bir anlık gafleti için kadının ilişkisine verdiği emeği bir anda çöpe atması da bir anlık gaflet sayılabilir.

İlişkinin temeli olan güven müessesesi sarsıldığında bir daha aynı şekilde devam etmek belki mümkün değil lakin bazen bu tarz ilişkilerde kaybetme korkusu bir daha hata yapmamayı daha önemli hale getiriyor ve bu şekilde tekrar kotarılmış ilişkilere rastgeliyoruz.

Sevgili Hanımlar şimdi tekrar soruyorum soruyu; aldatılmayı affeder misiniz?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git