Çizme modası

Çizme modası
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.206 kez okundu.
Reklam

2015-2016 Trendleri arasında yine platform çizmeler, uzun ince topuk çizmeler,uzun düz taban çizmeler, süet ve genellikle az tercih edilen binici taban çizmeler yerini zirveye götürecek.. Şunu söyleyebilirz ki 2014-2015 çizme modelleri ile benzelliğini koruyacak  bir sezon olacak.Yine renk olarak çizmelerde siyah öncülük edecektir.

Uzun ince topuklu çizmeleri tayt veya tayt kesimli bir Jean pantolon ile kombin ettiğimizde çılgınlıkta zirve olacak olan belirleyici üst beden olacaktır. Örneğin; düz kesimli salaş bir kazak ile alışveriş kıyafeti, bustiyer üzerine blazer bir ceket ile  şık bir parti kıyafeti, bir body ve deri ceket ile çılgın bir tarzın sahibi , bele oturan klasik kesimli blazer bir ceket ile ise iş toplantısına dahi katılabiliriz.

Dar ve vücudu saran mini etekler ile kullanıldığında vamp bir hava verir iken , bele tam oturup basenden genişleyen etekler ile ve geniş paçalı şortlar ile daha ciddili bir havaya bürünebiliriz.

Binici çizmeleri özellikle tayt ve mini etekler ile doğru kombin yapıldığında stil sahibi görüntünüze kimse engel olamaz. Bayanlar alışverişinizde bacak boyunuzun ölçüsüne dikkat etmeniz gereken en önemli husus..Kısa bacak boyuna sahip iseniz;tercihiniz diz altı çizmeler olmalıdır.Diz ve ayak bilek arası olmalısına, giydiğiniz tayt veya jeanın çizme ile aynı renk olmasına dikkat etmeniz doğru kombin ve trend bir görüntü için önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git