İlk buluşma

İlk buluşma
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.133 kez okundu.
Reklam

Erkekler düşüncesi ile biz kadınların aslında bir ilişkiye başlarken ya da bir randevuya giderken hiç çaba harcamadığımızı belirtiyorlar. Onlara kalsa her zaman ilk adımı kendileri attıklarından yana. Fakat biz kadınlar her zaman bunun çokta doğru olmadığını biliyoruz. Erkek ve kadınların eşitliğinden yanadır herkes.

Şimdi hep birlikte ilk randevularımız da nelere dikkat etmeliyiz öğrenelim;

1- Öncelikle heyecanımıza asla yenik düşmüyoruz. Evet, karşımızda ki insan ya uzun zamandır görmediğimiz ya da ilk kez tanıyacağımız biridir. Fakat heyecan bunların arasında bize zarar verebilir. Bu yüzden ilk önce heyecanımızı kontrolümüz altında tutmak çok önemlidir.
2- İlk randevunuz da akşam yemeğine çıkmak yerine birlikte öğle yemeği yemeniz daha iyi bir fikir olabilir. Çünkü; işleri ters gittiğini anladığınız nokta da ya da karşınızdaki hayallerinizi süslemediği an da kaçmak daha kolay olacaktır. Bir öğle yemeği sizi resmiyetten fazlasıyla uzağa taşıyacaktır.
3- Önerilerimizden bir diğeri ise; ilk buluşmada kendinize dokunma yasağı getirmenizdir. 3. Veyahut 4. Buluşmaya kadar öpüşmenin beklemesi en önemli kurallardan biridir. Böylelikle hoşlanmadığınız zaman üzerinizde ağırlık olmadan kolaylıkla vazgeçtiğinizi belirtebilirsiniz.
4- İlk randevuda mekan çok önemli bir etkendir. Özenle seçilmiş, sessiz, sakin ve kapalı bir mekan olabilir. Böylelikle karşınızdaki insan ile daha iyi bir iletişim kurarak, bağlarınızı daha kuvvetli yapabilirsiniz.
5- Bir diğer önemli taktiğimiz ise; kesinlikle kendimizi ifşa etmemektir. Bırakın sizi o çözsün, ilk buluşmada her şeyinizi anlatmayın ve gizeminizi olabildiğince koruyun. Unutmayın ki erkekler gizemli kadınları sever.
6- İlk randevunuz da mutlaka göz kontağı çok önemlidir. Sohbet esnasında gözlerinizi kaçırmamak, karşı tarafı daha dikkatli dinlediğiniz mesajını verecektir. Sadece sözlerle değil, gözlerinizle de her şeyi anlatabilirsiniz.
7- İkinci buluşmanızı planlarken asla bu teklifi 24 saat içinde kabul etmeyin. Bunu yaparsanız dünden razı olduğunuzu belirtirsiniz. Önemli olan karşı cinse; çantada keklik olmadığınızı göstermektir. Bırakın ikinci bir buluşma için peşinizde koşsun.
8- İlk randevunuz da bırakın onunla cinsel bir iletişim kurmayı, elinizi daha tutturmayın. Bu sizi basit bir kadın olmaktan kurtaracaktır.
9- Abartılı bir hazırlık yapmadan ilk randevunuza gitmek çok önemlidir. Duş, hafif bir makyaj ve günlük bir stil ile erkeğin karşısına çıkmak daha uygun olacaktır. Başka zaman onu şaşırtmak için yer bırakmalısınız.
10- Parfüm kesinlikle hafife alınmamalı. Bir randevuya giderken hoş bir koku oldukça işinize yarayacaktır. Tüm şişeyi bitirmeniz gerekmiyor, kulak arkasına ve bileklerinize birer dokunuş yeterli olacaktır. Böylelikle sarılma gibi durumlarda iyi bir etki bırakabilirsiniz.
11- Kesinlikle yapmamanız gereken diğer bir uygulama ise; ilk randevunuz da telefonunuza asla vakit ayırmamaktır. Bu karşı cinsin sıkılmasına ve sizin onu önemsemediğinize işarettir. Birkaç saat telefonsuz idare edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git