İslamiyet hakkında doğru bilgiler

İslamiyet hakkında doğru bilgiler
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 660 kez okundu.
Reklam

İslam dininin tüm gerekliliklerini yerine getirmeniz için dinimiz hakkında merak ettikleriniz ve kafanıza takılanları öğrenmek için 2012 yılından beri hizmet veren www.islamalimi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Birçok kişinin farklı nitelendirdiği dinimiz hakkındaki gereklilikler, internetteki bilgi kirliliği de üzerine eklendiğinde iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Bunun farklında olan ekibimiz de, namaz, oruç ya da dua hakkında tüm meraklarınızı giderebileceğiniz bir sistem tasarladı.

Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz sitemizde, sormaya çekindiğiniz tüm problemlere cevap bulabilirsiniz.

Güncel Makaleler

Dinimizle ilgili güncel makaleler ve bilgi içeriklerine ulaşabileceğiniz sitemiz, dini günler, ayetler, kabe ziyaretleri ve gündemdeki konularla ilgili aydınlanmanızı sağlayacaktır.

Sitemizde dilerseniz yazar olabilirsiniz ya da merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenebilirsiniz. Özellikle namaz kılmaya yeni başlayanların merak ettikleri soruları en doğru şekilde cevaplandıracak olacak ekibimiz, aynı zamanda İslam dinine uygun isimler seçmeniz için de özel isim bölümünü açmıştır.

Namazdan önce ve sonra yapılması gerekenler, okunması gereken dualar ve tespihler hakkında her zaman bilgi edinebilirsiniz.

Müsibetler

Müslümanın işlemekten uzak durması gereken günahlar ve 15 müsibetin neler olduğu konusunu takip edebilirsiniz.

Mehdi deccal, sahabeler, mezhepler ve tasavvuf gibi konularda genel bilgiler ve merak ettiğiniz soruların cevapları ve tüm genel bilgileri en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Nikah, gerdek gecesi ve eşle ilgili geçinme konularında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceksiniz.

Mahrem Konular

Aile hayatıyla ilgili merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz köşemizde, İslam dinine göre evlilik ve cinsi münasebet konularında bilgi alabilirsiniz.

İslam alemindeki tüm sorunların ve soruların merak ettiğiniz ayetlerle birlikte açıklanması ve yanlış bilinen inançlarla ilgili bilgilendirmeler uzman yazar kadromuz tarafından anlayacağınız dille açıklanmaktadır. Namaz ya da oruç ile ilgili her konuda bilgi alabileceğiniz sitemizdeki içerikler, sorularınızla birlikte güncellenmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git