Manifesto

Manifesto
9 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.296 kez okundu.
Reklam

Tasalanmayın her şey göründüğü kadar kusursuz değildi, benim de istediğim renge sahip olmadığım günlerim oldu, ama sonunda gök kuşağımı buldum. İnsanız hata yaparız, tek başıma büyük şeyler başarmış olsam da bir kadının da güçsüz yanları var elbette. Şimdi artık elimde kalan sadece başarı hikayelerim, pişmanlığım bile yok.

Her şeyi ne güzel yapmışım, enerjimi emen insanlara nasıl bir set çekmişim, arınmışım bir daha anladım. Gördüğüm yüzlerinin arkasındaki dışlanmışlık üzücüydü, hep denedim insanları kusurlarına rağmen sevmeyi ama izin vermediler. Anladım ki bazı ruhlar için çok geç.

Bataklığın dibi bulunmuyor, bataklıktan inci çıkmıyor. En güzeli her zamanki gibi görmezden gelmek. Siyahlardan ve beyazlardan arınıp kendi gök kuşağıma gidiyorum sonunda. Enerji emen süngerlerden, cehaletiyle beni aşağıya çekmek için debelenip duranlardan uzak.. Size de tavsiyem paçanıza yapışan organizmaları sallayın düşsün, ilk başta uğraştıracak ama sonra bir bakacaksınız ki debelenirken boğulmuşlar.

O debelenişin o iğrenç çırpınışını izlemek bile keyif vermeyecek size çünkü onlar başka bir dünyadalar uslupları, daracık alanları farklı. Kibarlık, eğitim ve iyi insan olmak her zaman galip gelecek. Gülüp geçeceğiniz birer anı olacak başkalarının sizin mutluluğunuza sokmaya çalıştıkları çomak, onlar elinde çomakla siz elinizi tutan kahramanınızla başbaşa kaldığınızda…
Herkesin olması gerektiği yerde olduğu bir dünya ve ben beni saran güvenli bir deniz kabuğunun içinde bir inci olarak devam edeceğim hayatıma, denizin pisliğine inat.

Adaletine hayranım artık ben de varım hayat!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git