Ozon maskesi (Ozon yağı)

Ozon maskesi (Ozon yağı)
16 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.745 kez okundu.
Reklam

Haftada yalnızca 3 uygulama ile 4 hafta içerisinde akne, sivilce, siyah nokta ve çürük izlerine son!

Ozon yağının iyileştirici etkilerinden yararlanarak çalışan Dr. Angel Ozon Maskesi, uygulandığı bölgenin aknelerden, siyah noktalardan ve çürük izlerinden kurtulmasına yardımcı olur. Güneş yanıklarını giderir, cildin taze ve temiz görünmesini sağlar.

Ozon (O3) Nedir?

Aktif oksijen (Ozon O3), bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Güneşin ultraviyole ışınları ve yıldırım anında ortaya çıkan elektrik arkları ile oluşan ozon, koruyucu kalkan olarak dünyanın çevresini sarar ve canlıları güneş ışınlarındaki radyasyondan korur. Ozon, doğadaki en kuvvetli doğal dezenfektandır. Suda ve havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Kararsız yapısı ve kısa sürede tekrar oksijene dönüşmesi nedeniyle doğaldır ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Maske İçeriği

Ozon Maskesi, ozon yağının cilde maksimum etkiyle nüfuz etmesi için formüle edilmiş bir yüz maskesidir. Zengin Vitamin E, Omega 9 ve Omega 6 içerikleri sayesinde derinlemesine cilt temizliği sağlar. Tıkalı gözenekleri açarak cildin nefes almasına yardımcı olur. Daha iyi nefes alan ciltte kan dolaşımı ve buna bağlı olarak hücre yenilenmesi hızlanır. Gerek kanda, gerekse oksijenin dağıldığı tüm doku ve hücrelerde enerji artışı olur. Kişi kendini çok daha zinde hisseder.

Ne işe yarar?

Ozon yağının iyileştirici etkilerinden yararlanarak çalışan Dr. Angel Ozon Maskesi, uygulandığı bölgenin aknelerden, siyah noktalardan ve çürük izlerinden kurtulmasına yardımcı olur. Güneş yanıklarını giderir, cildin taze ve temiz görünmesini sağlar. Dudaklara uygulandığında dudak çatlaklarını giderir, dudaklardaki pişik ve uçukların giderilmesine yardımcı olur.

 

 

SIK SORULAN SORULAR

1.Krem ne kadar süre içerisinde etkisini gösteriyor?
Cildinizin ve izlerin, maske ile etkileşim uygunluğuna bağlı olarak 2-4 hafta içerisinde sonuç alınmaktadır.

2.Giderilen izler tekrar geri geliyor mu?
Dr. Angel Ozon Maskesi, izleri geçici kapatma değil, hücreleri yenileyerek tamamen iyileştirmektedir. Bu nedenle izlerin geri gelmesi söz konusu değildir.

3.Dr. Angel Ozon Maskesi’ni hangi bölgelerde uygulayabilirim?
Yüz ve dudak başta olmak üzere bütün cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

4.Haftada kaç kez uygulamalıyım?
Maske’yi haftada 2-3 kere uygulamanız iyi sonuç alabilmeniz için yeterlidir.

Etiketler:

Ozon maskesi (Ozon yağı) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. FATOŞ YILMAZ diyor ki:

    OZON MASKESİ KREMİ ALABİLİRMİYİM

Sayfa başına git