Siyahın tahtını sallayan renk! Osmanlı Moru

Siyahın tahtını sallayan renk! Osmanlı Moru
9 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.616 kez okundu.
Reklam

Evet herkes gibi siz de ayni bilgi ile hareket ettiniz bunca zaman. Siyah, çok zayıf gösterir sandınız ve yıllarca zorlu diyetler öncesi uzun sure matem elbiseleri içinde yaşadınız.

Bilinenin aksine Lacivert ve Koyu Osmanlı Moru gibi güçlü renkler; renk değeri ve ışığı çok iyi algılatabilmesi ile sizi olduğunuzdan daha zayıf ve dengeli gösterir. Özellikle acık cilt rengine sahipseniz, bir de sarisin, kumral gibi sac rengine sahipseniz yasadınız! Gardolabinizda ki tüm siyahlardan kurtulup yerine, sizi çok daha canlı ve zayıf gösterecek yeni kurtarıcınıza; “Koyu Osmanlı Moru‘na” merhaba diyin. Bu rengi neden mi bu kadar ovuyorum? Çünkü, hemen hemen her renk ile kolaylıkla kombinlenebiliyor. Özellikle üst bedende yani yüzünüze yakin yerlerde kullandığınızda hafif makyajla bile canlı ve sağlıklı görünmenizi sağlıyor. Gümüş,altın ve pembe tin renkli takılar ile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Hangi organizasyon için kullanırsanız kullanın her daim elegant görünmenizi sağlıyor.

Koyu Osmanlı Moru bluz yada ceketinizin altına; beyaz, açık gri, nüde rengi, siyah, koyu mor etek yada pantolonlar ile rahatlıkla kombinlenebiliyor.

Bu kadar faydasının yanında, bir de zayıf gösteriyor! Daha ne yapsın…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git