Sonbahar sezonu’nun yeni vazgeçilmezi

Sonbahar sezonu’nun yeni vazgeçilmezi
18 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.249 kez okundu.
Reklam

Sonbahar öyle bir mevsim ki insan ne giyeceğine karar veremiyor. T-shirt ile çıksanız üşüyorsunuz, ceket giyseniz sıcak basıyor.

Bence sezonun en hit parçası olacak ürün kesinlikle uzun, kolsuz, yakalı yelekler. Özellikle uzun boylularda çok daha çarpıcı durduğu kesin. Bu yelek/ceketleri; uzun boyluysanız diz altı hatta ayak bileğinize 20 cm yakın uzunluklara kadar tercih edebilirsiniz. Vücut formunuzu düzelteceği ve siz yürürken açılan kanatları ile tüm gözleri üzerinize toplayacağınız kesin.

sonbahar-modasi1 sonbahar-modasi2sonbahar-modasi3
Orta boyluysanız kesinlikle çok uzun olanlarından uzak durmalısınız. Sizler daha çok diz hizasında ya da diz üstünde uzunlukları tercih etmelisiniz. Hatta; olduğunuzdan daha uzun boylu görünmek istiyorsanız size hayat kurtaran bir tüyo vereyim! Pantolonunuzun rengi ile, ceket/yeleğinizin rengi aynı olsun! Göz; otomatik olarak rengi devam ettireceği için karşıdan size bakanlar, sizi olduğunuzdan daha uzun boylu algılayacaktır. Bu arada, eğer göbeğiniz var ise ceket/yeleğinizin düğmelerini ilikleyerek kullanın ki göbeğinizi kamufle edebilin. Bu yelekleri isterseniz uzun kollu deri ceketlerinizin üzerine de giyebilirsiniz. Emin olun çok güzel ve farklı bir kombin olacaktır. Bayılıyorum böyle kullanışlı parçalara.

Hadi gidip en güzelini bulup alın ve gardolabınızın baş köşesine yerleştirin! Çünkü yeni vazgeçilmeziniz bu ceket/yelekler olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git